شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۲

رشید غفاری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد در کارگاه های آموزشی با حضور مربیان و کارشناسان…

رشید غفاری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد در کارگاه های آموزشی با حضور مربیان و کارشناسان این دانشگاه، در مدارس ، ادارات و محله های مختلف با آموزشهای خود مراقبتی آشنا شدند.

وی بیان کرد: این کارگاه ها با عناوین توانمندسازی نوجوانان و جوانان،عموم مردم نیازمند خود مراقبتی، خانواده خاستگاه خود مراقبتی، رسانه ها مروجان خودمراقبتی، نهادها و پایگاه های مردمی کانون های خودمراقبتی، تیم سلامت مربیان خودمراقبتی و سیاست گذاران و مدیران اجرایی حامیان خودمراقبتی در مناطق مختلف استان برگزار شده است.

غفاری اظهار کرد: با مشارکت کانون های سلامت علاوه بر دوره های آموزشی و ارائه خدمات رایگان به شهروندان،در چادر های سلامت نیز چکاب فشار خون و قندخون به مردم خدمات رایگان تا پایان هفته سلامت به مردم خدمات رسانی می شود.

وی برگزاری همایش های پیاده روی را از جمله برنامه های فته سلامت اعلام کرد و ابراز داشت: این همایش ها در تمامی شهر های استان برگزار می شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: در آئین های پیاده روی بسته های آموزشی مورد نیاز ارائه و کارشناسان سلامت برای ارائه نکات اموزشی مستقر هستند.

7529/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *