شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جمشیدی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور توسعه فضاهای ورزشی در استان…

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جمشیدی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور توسعه فضاهای ورزشی در استان بوشهر صورت گرفته است و تلاش کرده‌ایم تا این زیرساخت‌ها با کیفیت بالایی اجرا شود.

وی ادامه داد: توزیع عادلانه امکانات ورزشی در استان بوشهر را به عنوان یک اولویت در دستور کار داشتیم تا همه مردم در شهرها و روستاهای استان بتوانند از امکانات ورزشی بهره‌مند شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تصریح کرد: همکاری و تعامل و همراهی همه مسئولان استان بوشهر باعث شده است تا مسیر پیشرفت در استان به خوبی طی شود و همه مسئولان با عزم جدی برای توسعه استان گام بردارند.

وی حمایت از ورزش‌کاران و تیم‌ها و باشگاه‌ها و هیئت‌های ورزشی استان را به عنوان یک اصل مهم عنوان کرد و خاطرنشان کرد: موفقیت‌های بسیار خوبی در سال گذشته نصیب ورزشکاران استان بوشهر شد که کم‌سابقه بوده است.

افتتاح ورزشگاه شهر عسلویه/ بهره‌برداری از چمن مصنوعی سیراف و سالن بنک

جمشیدی با اشاره به سفر وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر، خاطرنشان ساخت: محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان صبح روز شنبه سوم خرداد ماه به استان بوشهر سفر خواهد کرد تا پنج پروژه مهم ورزشی در استان به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اضافه کرد: یکی از طرح‌های بسیار مهمی که در این راستا به بهره‌برداری می‌رسد، ورزشگاه شهر عسلویه است که 15 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای آن هزینه شده است.

وی با بیان اینکه این طرح از محل اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی ساخته شده است، افزود: ورزشگاه شهر عسلویه در زمینی به مساحت هشت‌هزار متر مربع ساخته شده است و در این سفر با حضور وزیر ورزش به بهره برداری می‌رسد.

جمشیدی ادامه داد: زمین چمن مصنوعی بندر سیراف نیز با اعتبار 16 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در زیربنای هفت‌هزار و 200 مترمربع ساخته شده است که در این سفر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تاکید کرد: سالن رزمی شهر بنک نیز با اعتبار شش میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی با زیربنای 480 متر مربع ساخته شده است که توسط وزیر ورزش افتتاح شود.

افتتاح طرح‌های ورزشی در مناطق زلزله زده شهرستان دشتی

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به افتتاح سالن ورزشی روستای زلزله‌زده سنا در شهرستان دشتی، ادامه داد: از دیگر طرح‌های دیگری که در این سفر افتتاح می شود، زمین چمن طبیعی شهر زلزله‌زده شنبه است که با اعتبار 7.5 میلیارد ریال ساخته شده است.

وی همچنین به بازدید وزیر ورزش و جوانان از زیرساخت‌های ورزشی استان بوشهر خبر داد و بیان داشت: بازدید از ورزشگاه در دست ساخت بوشهر از جمله این بازدیدها که در نشست با مسئولان وضعیت اجرای این ورزشگاه بررسی می‌شود و در مورد آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.