جمعه، ۰۲ آبان ۹۳ - ۰۱:۰۵

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ اردشیر جمشیدی راد در تشریح جزییات حادثه تصادف در جاده قم – گرمسار اظهار داشت: شب گذشته یک…

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ اردشیر جمشیدی راد در تشریح جزییات حادثه تصادف در جاده قم – گرمسار اظهار داشت: شب گذشته یک دستگاه تریلی ولوو که از سمت قم به گرمسار در حال حرکت بود با یک دستگاه پراید که در مسیر مخالف در حرکت بود در محور روستای کوه سفید به شدت با همدیگر برخورد می‌نمایند.

وی افزود: در نتیجه این حادثه راننده و دو نفر از سرنشینان پراید در دم فوت و دو نفر دیگر نیز مجروح و به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند که متاسفانه یک نفر از آن‌ها به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

رئیس پلیس راه استان قم علت حادثه را انحراف به چپ تریلی ولوو نسبت به سواری پراید اعلام کرد.

جمشیدی راد یادآور شد: متاسفانه به خاطر طولانی شدن پروژه آزاد راه قم – گرمسار و به علت کویری بودن این مسیر، بیشتر رانندگان وسیله نقلیه سنگین به استفاده از این محور تمایل دارند که این امر در وقوع حوادث نقش اصلی را داشته و موجب بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری می‌شود.

کشف و توقیف روغن خوراکی غیر بهداشتی در قم

فرمانده انتظامی شهرستان قم از کشف و توقیف روغن خوراکی غیربهداشتی در استان خبر داد.

سرهنگ حمید رضا اسدی در خصوص جزییات این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی از مرکز بهداشت استان قم مبنی بر یک مورد کارگاه تولید روغن غیر استاندارد و غیر بهداشتی به آدرس معلوم ماموران انتظامی شهرستان قم بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پس از رسیدن به مکان مشخص تعداد 234 گالن 20 لیتری روغن در حال بارگیری و یک تانکر حدود 700 لیتری مخصوص صاف سازی روغن‌ها در حیاط و انبار محل موردنظر رویت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم ادامه داد: دربررسی بعمل آمده صاحب کارگاه شناسایی و اعلام داشته روغن‌ها را از قنادی‌ها خریداری و جهت مصرف طیور به یکی از استان‌های شمالی کشور ارسال می‌کرده است.

سرهنگ اسدی خاطرنشان کرد: ماموران در این رابطه ضمن پلمپ کارگاه موصوف، دونفر از متصدیان کارگاه را نیز دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی دلالت دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *