چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۱

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گزارشات میدانی حاکی از  ثبات قیمتها در بازار اجاره بها در اوایل خرداد ماه است. براساس این…

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گزارشات میدانی حاکی از  ثبات قیمتها در بازار اجاره بها در اوایل خرداد ماه است.

براساس این گزارش یکی از مشاوران املاک در منطقه چیگتر با بیان اینکه قیمتها در این محدوده متری 4میلیون تا 6 میلیون است گفت: اختلاف قیمت در این منطقه نهایت 2 میلیون تومان است .

وی درادامه افزود: افزایش قیمت در این محدوده با تکمیل شدن برج ها صورت می گیرد و درحال حاضر تا نیمه دوم تیرماه سال آینده در این محدوه افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: قیمت اجاره واحدهای مسکونی در این محدوده واحدی 200 متری 170 میلیون تومان است.

براساس این گزارش عقبایی رئیس اتحادیه املاک استان تهران بابیان اینکه قیمت مسکن در این محدوده بین 4 میلیون و500 هزار تومان تا 5 میلیون و500 هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه  اختلاف قیمت در یک ساختمان ممکن است تا 2 میلیون تومان برسد افزود: به دلیل نورگیر بودن و داشتن امکانات رفاهی مدرن ممکن است اختلاف قیمت به 1 میلیون تومان برسد.

عقبایی در ادامه گفت: وجود افزایش 15 درصدی قیمت اجاره در حال حاضر شایعه‌ای بیش نیست و باتوجه به کاهش نرخ تورم افزایش قیمت اجاره بهاء بی‌معنی است.
 
رئیس اتحادیه املاک استان تهران در ادامه اظهار داشت: افزایش قیمت اجاره بهاء اثر محسوسی در بالا بردن حق الزحمه مشاوران املاک دارد بنابراین این افزایش قیمت به نفع این بخش نمی‌باشد.

وی در ادامه گفت: نباید با ایجاد جو روانی مبنی بر افزایش قیمت اجاره بهاء زمینه‌ساز تحرک در این بازار شویم.

براساس این گزارش یکی دیگر از مشاوران املاک در محدوه یوسف آباد  با بیان اینکه از اردیبهشت ماه قیمت اجاره کمی رشد یافته است ،گفت: با کاهش نرخ تورم قیمت اجاره بها نباید افزایش داشته باشد.

یکی دیگر از مشاوران املاک بابیان اینکه قیمت  اجاره افزایش چندانی نداشته است ،گفت:  بعید است که پس از این نیز افزایش قیمت داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.