سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل ذهاب روز سه شنبه در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: هدف…

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل ذهاب روز سه شنبه در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی آشنایی مددجویان با راه های پیشگیری و مقابله با بلای خانمانسوز و عوارض مخرب اعتیاد بر شخص،خانواده و جامعه است.

ˈجبار پرنوˈ افزود: در این کارگاه کارشناسان، مضرات مصرف مواد مخدر صنعتی و راه های شناخت و پیشگیری از این مواد خانمانسوز را به شرکت کنندگان ارایه کردند.

وی تصریح کرد: روش های پیشگیری از ابتلای به اعتیاد به مواد مخدر صنعتی، علل و عوامل موثر در گرایش افراد به اعتیاد و اهداف دشمنان در ترویج مواد مخدر از دیگر برنامه های برگزاری این کارگاه است.

پرنو اظهار کرد: اهمیت نقش والدین در پیشگیری از گرایش فرزندان به سمت مواد مخدر و افزایش آگاهی والدین در باره مواد اعتیادآور و خطرات و مضرات مصرف اینگونه مواد بخش دیگری از برنامه های آموزش پیشگیری از اعتیاد است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل ذهاب یادآور شد: این دوره آموزشی با همکاری شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب برگزار شده است.

سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از 85 هزار نفر جمعیت دارد از این تعداد سه هزار خانوار با هفت هزار و 171 نفر جمعیت تحت پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.ک/2

7399/567/712

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.