شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۱۰

به گزارش ایرنا، ˈکاووس محمودیˈ روز جمعه در حاشیه آغاز عملیات اجرایی درمانگاه نجف شهر سیرجان در گفت و گو با ایرنا، افزود:…

به گزارش ایرنا، ˈکاووس محمودیˈ روز جمعه در حاشیه آغاز عملیات اجرایی درمانگاه نجف شهر سیرجان در گفت و گو با ایرنا، افزود: جایگاه و رتبه برتر کشور را در این بخش به دست آورده ایم.

وی بیان کرد: مردم ما اعتقاد دارند مشارکت با دولت می تواند تمام مشکلات را در هر زمینه ای و بخصوص بخش های درمانی و کمک رسانی را حل کند.

وی با درخواست از نیکوکاران برای کمک به هلال احمر در زمینه های مختلف درمانی و کمک رسانی، اظهار کرد: در جنوب استان کرمان هنوز نیازمند تاسیس مراکز درمانی و کمک رسانی هستیم و امیدواریم واقفین و خیرین در این منطقه هم ما را یاری کنند.

محمودی، گفت: امروز کار ˈحسین شهباˈ در نجف شهر سیرجان که هزینه یک باب درمانگاه را پرداخت کرد، الگوی خوبی برای متمکنین است و ما هم قول می دهیم تا بهمن ماه این درمانگاه را به پایان برسانیم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی نیز، گفت: نیکوکاران سیرجانی در اعیاد رجبیه به اول واقف بشریت یعنی امام علی (ع) اقتدا کردند و در هفته گذشته نیز پنج میلیارد ریال برای ساخت یک مدرسه 250 متر مربعی توسط آقای عباسلو و درمانگاه 230 متر مربعی به نام حسین شهبا اهدا شد.

ˈشهباز حسن پورˈ، ادامه داد: شهرستان سیرجان رتبه اول وقف در استان کرمان را داراست.

حسین شهبا، نیکوکاری که امروز عملیات اجرایی ساخت درمانگاه را در نجف شهر تقبل کرده است، نیز گفت: هدف من فقط رضای خداوند است و خدای را سپاسگزارم که این توفیق را داد تا بتوانم برای رفع مشکلات درمانی در این منطقه به کمک نظام اسلامی و دولت بیایم و برای این امر خیر شش میلیارد ریال هزینه شده است.

آیین آغاز عملیات اجرایی درمانگاه نجف شهر سیرجان با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان شهرستانی آغاز شد.ک/3

7435/8154/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *