سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۲

به گزارش خبرنگار مهر، یونس اسدی عصر سه شنبه در بازدید از این جاده تصریح کرد: اعتبار اختصاصی جهت حذف نقاط حادثه خیز…

به گزارش خبرنگار مهر، یونس اسدی عصر سه شنبه در بازدید از این جاده تصریح کرد: اعتبار اختصاصی جهت حذف نقاط حادثه خیز جاده صرف خواهد شد.

اسدی با تاکید به ضرورت دقت نظر مسئولان استان برای جذب این اعتبارات اضافه کرد: اعتبار تخصیص یافته به غیر از اعتبارات مصوب جاده است و انتظار می رود سایر اعتبارات جذب شود.

نماینده مردم مشگین شهر ایمن سازی این جاده را یک ضرورت دانست و گفت: حوادث رانندگی اخیر این جاده که اغلب با کشته شدن یک یا چند نفر همراه بود موجب تاسف و ناراحتی است.

وی در خصوص طرح چهاربانده کردن جاده مشگین شهر به اردبیل و مشگین شهر به اهر ادامه داد: این دو پروژه سه سال است آغاز شده و متاسفانه پیشرفت مطلوبی نداشته است.

اسدی افزود: تلاش بر این بود اعتبارات ایمن سازی این جاده ردیف دار شود و در وضعیت فعلی تمامی مسیر های قانونی  جذب اعتبارات جهت چهار بانده کردن و رفع نقاط حادثه خیز فراهم است.

به گفته این نماینده مرگ هر نفر در این جاده یک خانواده را داغ دار می کند و باید تمامی مسئولان استان و شهرستان تلاش خود را به کار گیرند تا اعتبارات لازم تخصیص یابد.

وی عمده پروژه های در دست اجرا را چهاربانده کردن و حذف نقاط حادثه خیز دانست و افزود: اجرا در زمان بندی مناسب همین دو پروژه بار حوادث جاده را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.