سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی اسد عصر دوشنبه در جمع مسئولان محمودآباد طول پروژه محور هراز در استان را 110 کیلومتر اعلام…

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی اسد عصر دوشنبه در جمع مسئولان محمودآباد طول پروژه محور هراز در استان را 110 کیلومتر اعلام کرد و گفت: طرح چهاربانده شدن این مسیر در دست اقدام است.

وی افزود: پروژه های مشابه زیادی شامل راه های روستایی، ساختمان های دولتی در استان وجود دارد که با برنامه ریزی و زمان بندی سه ساله و تأمین منابع، کلیه پروژه های نیمه تمام به اتمام خواهد رسید.

وی با اشاره به طرح مسکن مهر، مهمترین چالش را کمبود یا نبود زمین مناسب دولتی اعلام و عنوان داشت: این یک فرصت بود تا پروژه های خود مالکی در استان شکل بگیرد و مازندران بیشترین پروژه های خود مالکی را در کشور دارد.

اسد با اشاره به خانه های خالی مسکن مهر در محمودآباد گفت: مسکن مهر از منابع دولتی برخوردار نیست و آورده اعضا و تسهیلات بانکی دو منبع مالی مسکن مهر هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، با بیان اینکه پروژه های نیمه کاره زیادی در استان داریم گفت: بالغ بر هزار و 500 میلیارد تومان منابع برای تکمیل این پروژه ها نیاز داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.