پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۰

به گزارش ایرنا، ˈشهرام ملکیˈ روز چهارشنبه در حاشیه جلسه شورای مسکن استان در خرم آباد افزود: دراین زمینه، شرکت های خدمت رسان…

به گزارش ایرنا، ˈشهرام ملکیˈ روز چهارشنبه در حاشیه جلسه شورای مسکن استان در خرم آباد افزود: دراین زمینه، شرکت های خدمت رسان موظف شده اند تا حداکثر ظرف مدت دو هفته نسبت به تکمیل شبکه و نصب انشعابات مربوطه در این واحدهای مسکونی اقدام کرده و پیمانکار نیز آماده سازی سایت را در این مدت انجام دهد.

وی ادامه داد: همچنین در فازنخست این طرح ، از مجموع سه هزار و 54 واحد مسکونی، دو هزار و892 واحد در مرحله اجرای فندانسیون، دو هزار و 357 واحد در مرحله اجرای اسکلت، یک هزار و 507 واحد در مرحله سفت کاری بوده و کار ساخت 470 واحد نیز به اتمام رسیده است.

به گفته وی، دستگاههای خدمات رسان در بخش مسکن مهر، موظف شدند برای بهره برداری از این 470 واحد، تا 20 مردادماه امسال نسبت به اجرا و نصب شبکه و انشعابات موردنیاز اقدام کنند.

ملکی تصریح کرد: در فاز دوم نیز از یک هزار و 986 واحد مسکونی سایت دانشگاه لرستان به تدریج تا پایان امسال بر اساس برنامه ریزی انجام شده، واحدهای قابل بهره برداری شناسایی و در جلسات آینده شورای مسکن مورد بررسی قرار می گیرند.

به گفته وی از مجموع 43 هزار واحد مسکونی طرح مسکن مهر استان لرستان، عملیات احداث 30 هزار واحد مسکونی آن به اتمام رسیده است.

7269/1625

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.