چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۳

به گزارش خبرنگار مهر،  ابراهیم  آقابابایی عصر چهارشنبه در جمع دبیران ستاد اقامه نماز استان بوشهر اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم حرمت‌‌ها…

به گزارش خبرنگار مهر،  ابراهیم  آقابابایی عصر چهارشنبه در جمع دبیران ستاد اقامه نماز استان بوشهر اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم حرمت‌‌ها و ارزش‌‌ها را پاس بداریم و اجازه ندهیم در اعتلا و ارتقای مبانی دینی و ارزشی کوچک ‌ترین خللی به وجود آید.

وی با تاکید بر برگزاری نماز جماعت در ادارات افزود: حضور مدیران و روسای ادارات و سازمان‌ها در نماز جماعت و تاکید بیشتر آنها برای حضور کارکنان در نماز جماعت می‌تواندسبب رونق بخشیدن و حضور گسترده کارکنان در صفوف نماز جماعت شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر  500 ویژه برنامه و فعالیت در بخش‌های  مختلف برای دستگاه‌ های اجرایی در نظر گرفته شده تصریح کرد: اقامه نماز جماعت و ترویج آموزه‌‌های دینی سبب توسعه و گسترش معارف دینی می‌‌شود.

وی رسیدن به نقطه مطلوب در امر مسجد و نماز را هدف متعالی و بزرگی دانست که مقام معظم رهبری در پیام‌‌های مختلف با ارشادها، توصیه‌ها و بیانیه‌ها همواره خواهان ارتقا و تعالی آن بوده‌اند، افزود: همه ما وظیفه داریم حرمت‌‌ها و ارزش‌‌ها را پاس بداریم و اجازه ندهیم در اعتلا و ارتقای مبانی دینی و ارزشی کوچک ‌ترین خللی به وجود آید.

برپایی نماز جماعت در ادارات روحیه مسئولیت پذیری را افزایش می دهد

معاون توسعه و منابع انسانی استاندار بوشهر نیز از تکمیل و تجهیز نمازخانه های بین راهی خبر داد و گفت: برپایی و اقامه نماز جماعت در ادارات، روحیه مسئولیت ‌پذیری و مردمداری را در بین کارمندان افزایش می‌‌دهد.

سعید زرین فر با اشاره  به اینکه ساخت نمازخانه بین راهی و به ویژه در حاشیه سواحل دریا یکی از کارهای فرهنگی و ارزشی خوبی بوده که در استان بوشهر به خوبی صورت گرفته تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های امسال  تجهیز و تکمیل نمازخانه‌های بین راهی استان بوشهر است.

وی افزود: یکی از مهمترین شاخصه‌های ارزشیابی دستگاه‌های اجرایی در جشنواره سالانه شهید رجایی فعالیت و عملکرد دستگاه‌ها در حوزه نماز و برنامه‌های دینی و فرهنگی است

2600 نمازخانه و مسجد در بدنه وزارت راه وشهرسازی است

نیسی افزود: ارزیابی ستادهای اقامه نماز بسیار مهم است و با توجه به اهمیت موضوع، نظام جماع ارزیابی را در دستور کار قرار دادیم.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.