شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسمی عصر امروز جمعه با حضور هوشنگ بازوند استاندار لرستان، عباس قائد رحمت نماینده مردم دورود و ازنا…

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسمی عصر امروز جمعه با حضور هوشنگ بازوند استاندار لرستان، عباس قائد رحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی  پل “لبان” در شهرستان دورود کلنگ زنی شد.

شهرام ملکی مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان در حاشیه این کلنگ زنی اظهار داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و 480 میلیون تومان اجرایی شده است.

وی با اشاره به اختصاص 900 میلیون تومان برای احداث این پروژه طی سال گذشته و سالجاری عنوان کرد: پیش بینی می شود که تا 22 بهمن ماه سالجاری پل “لبان” در شهرستان دورود آماده بهره برداری شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان طول این پل را 45 متر و عرض آن را شش متر اعلام کرد و گفت: عرشه این پل خرپایی بوده و برای احداث آن 18 عدد شمع زده خواهد شد.

ملکی ادامه داد: هر کدام از این شمع ها دارای 15 متر طول و از نوع لوله ای فلزی هشت اینچ خواهند بود.

وی هدف از احداث پل “لبان” شهرستان دورود را تسهیل ارتباط روستاهای محدوده این پل دانست.

بنابر این گزارش استاندار لرستان عصر امروز جمعه در جریان سفر به شهرستان دورود از پروژه های عمرانی این شهرستان از جمله سکوی تماشاگران ورزشگاه تختی، پارک بانوان، کنارگذر دورود و طرح ساماندهی شبکه فاضلاب دورود بازدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.