دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۰۹

ˈابراهیم عزیزیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در کرمان افزود: این تعداد برنامه 18 عرصه را شامل…

ˈابراهیم عزیزیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در کرمان افزود: این تعداد برنامه 18 عرصه را شامل می شود و این بخشها را مورد حمایت تسهیلاتی، آموزشی، علمی و پشتیبانی قرار می دهیم.

وی بیان کرد: این 18 عرصه تامین کننده نیازهای اساسی به ویژه بخشهایی هستند که کشور در آنها با تنگناهایی مواجه است.

مسوول سازمان بسیج سازندگی گفت: بنا داریم با فعالسازی همه رده های بسیج و توان مردمی یک حرکت خوب و رو به رشد را در عرصه اقتصاد مقاومتی دنبال کنیم.

وی ˈحرکت به سمت فعالسازی کارگاهها و واحدهای تولیدی اقتصاد مقاومتیˈ را یکی از برنامه های بسیج سازندگی ذکر و بیان کرد: آماده سازی حداقل 40 هزار کارگاه تولیدی اقتصاد مقاومتی از برنامه های این سازمان در سال جاری است.

عزیزی افزود: هم پایگاههای مقاومت می توانند این فعالیت را انجام دهند و هم حوزه مقاومت در این بخش فعال باشد زیرا بنای ما این است که در هیچ کجا ظرفیتی نباشد که رها شده باشد.

مسوول سازمان بسیج سازندگی همچنین گفت: بیش از 23 هزار پروژه مختلف را در این ایام اجرا نموده و تحویل دادیم و برنامه ریزی کرده ایم در آینده سهم بیشتری از اقتصاد مقاومتی را دنبال و اجرا کنیم.

وی بیان کرد: بسیج سازندگی با همه سازمانها و ارگانهایی که در عرصه اقتصاد مقاومتی آمادگی داشته باشند و توان بسیج را بطلبند همکاری و طلب همکاری می کند.ک/2

8154/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.