شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۷

به گزارش ایرنا، مسلم ذاکری روز شنبه در نشست با اعضای شوراهای حل اختلاف دشتستان افزود: پرونده هایی که با صلح و سازش…

به گزارش ایرنا، مسلم ذاکری روز شنبه در نشست با اعضای شوراهای حل اختلاف دشتستان افزود: پرونده هایی که با صلح و سازش مختومه می شود باعث امنیت پایدار و مانع از ادامه منازعات و اختلافات در جامعه خواهد شد.

وی یادآورشد: تلاش در جهت صلح و سازش و ایجاد امنیت و آرامش که یکی از بزرگترین نعمات الهی است توفیق و موهبتی است که از جانب پروردگار نصیب شوراهای حل اختلاف شده است.

رییس دادگستری شهرستان دشتستان اضافه کرد: فعالیت در راستای فرهنگ صلح و گذشت کاری بسیار بزرگ و سنگین است که تنها با نیت الهی و قرب به خدا به موفقیت می انجامد.

وی گفت: برای رفع و کاهش اختلافات در شهرستان یک اکیپ ویژه صلح و سازش تشکیل شده است که با بررسی پرونده ها و ارائه راهکارهایی در جهت رفع اختلافات تلاش ویژه داشته باشند.

وی افزود: در همین راستا سه زندانی در هفته گذشته با تلاش شورای حل اختلاف و ایجاد صلح و سازش بین طرفین آزاد شدند.

ذاکری یادآورشد: 100 نفر در شوراهای حل اختلاف شهرستان دشتستان مشغول به فعالیت هستند.

فرماندار دشتستان نیز گفت:امنیت و آرامش یکی از مهمترین عوامل زمینه ساز توسعه جامعه است.

ارسلان زارع افزود: برای تامین امنیت، عوامل انسانی مهمترین رکن به شمار می آید و برای ارتقاسطح این شاخص ها در هر جامعه ای افراد متعهد و اثرگذار نقش بی بدیلی دارند.

وی اظهارداشت: در ارزیابی صورت گرفته شهرستان دشتستان در همه شاخص های امنیتی شرایط مطلوب و خوبی دارد که عوامل اثرگذار و دستگاه های ذیربط و افراد دلسوز و مسئولیت پذیر همه در تحقق این شرایط نقش داشته اند.

زارع اضافه کرد: شرایط استمرار توسعه شهرستان براساس برنامه ریزی های صورت گرفته و تعامل و همکاری همه مسوولان محقق می شود.س/1

7213/ 628

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.