دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۷:۰۴

نماینده مردم پلدختر در مجلس می‎گوید بانک ملی در خصوص احداث کارخانه سیمان این شهرستان کوتاهی می‎کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)،…

نماینده مردم پلدختر در مجلس می‎گوید بانک ملی در خصوص احداث کارخانه سیمان این شهرستان کوتاهی می‎کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه لرستان، علی کاییدی در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت‎های حوزه انتخابیه‎اش در بخش کشاورزی تصریح‌کرد: پلدختر یکی از قطب‎های کشاورزی کشور است و بهترین انجیر خاورمیانه را دارد.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم با شرکت‎هایی که الان در دست تکمیل است کشاورزی پلدختر را تبدیل به برند کنیم خیلی از مشکلات حل می‎شود و باید در این راستا تلاش کنیم.

کاییدی با اشاره به آخرین وضعیت کارخانه سیمان پلدختر، افزود: منابع آن از سوی صندوق توسعه ملی ابلاغ شده ولی متأسفانه بانک ملی همکاری نمی‎کند.

نماینده مردم پلدختر اضافه کرد: 52 میلیون یورو و 60 میلیارد ریال برای این پروژه مصوب شده و برای پرداخت رفته ولی متأسفانه بانک ملی در این زمینه کوتاهی می‎کند.

وی بیان کرد: با راه‌اندازی کارخانه سیمان پلدختر، 70 نفر به‎صورت مستقیم و 3500 نفر به‎طور غیرمستقیم شاغل خواهند شد. احداث این کارخانه در استان می‎تواند گام مهمی برای اشتغالزایی و در نتیجه کاهش آسیب‎های اجتماعی در استان و به‎ویژه شهرستان پلدختر باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.