یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۸

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، محمد تقی شریعتی، معاون بنیاد شهید وامور ایثارگران در جلسه امضا تفاهم نامه بین این بنیاد و…

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، محمد تقی شریعتی، معاون بنیاد شهید وامور ایثارگران در جلسه امضا تفاهم نامه بین این بنیاد و سازمان بهزیستی کشور گفت: همه مردم و مسئولین به فرمایش امام راحل در رهنمودهای مقام معظم رهبری در قبال جانبازان وایثارگران که هستی خود را در راه استقلال و آزادی کشور گذاشته‌اند وظیفه دارند.

وی ادامه داد: از اوایل تشکیل بنیاد شهید وامور ایثارگران به لحاظ وضعیت خانوادگی ایثارگران مخصوصاً خانواده شهدا مراکز مشاوره‌ای را به مدت 26 سال است که راه‌اندازی نموده‌ایم ودرآن از سازمان بهزیستی کشور و نظام روانشاسی کشور استفاده کرده‌ایم.

شریعتی افزود: 88 مرکز مشاوره در سطح کشور 115 مرکز مشاوره‌ای تلفنی و 211 کارشناس ارجاع برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و توانمند سازی خانواده‌ها در سطح کشور خدمات مشاوره‌ای انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: در این مراکز آموزش مهارت‌های زندگی مشاوره خانواده، مشاوره و هدایت تحصیلی و شغلی و مباحث مختلف سلامت، بهداشت و روان خانواده ارائه می‌شود.

شریعتی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با نظارت سازمان بهزیستی خدمات بهتری را به ایثارگران که صاحبان انقلاب هستند ارائه دهیم.

معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: خدمات در این بنیاد به صورت رایگان بوده و امیداریم بتوانیم طبق ماده 20 قانون جامعه با تفاهم‌نامه‌ای که دراین جلسه امضا شد خدمات رسانی خود را به ایثارگران افزایش دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.