دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۴

سامان قطبی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با اشاره به استعفای خود از سمت مدیرعاملی شرکت شاپرک، اظهارداشت: از این به…

سامان قطبی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با اشاره به استعفای خود از سمت مدیرعاملی شرکت شاپرک، اظهارداشت: از این به بعد مدیریت این مجموعه بر عهده محسن قادری که پیش از این معاون فنی شرکت بود، خواهد بود.

 
وی درخصوص علت استعفای خود، گفت: به دلیل گذراندن دوره‌های جدید آموزشی در حوزه فناروی اطلاعات (IT) تقاضای استعفای خود را ارائه کردم.

 
به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی (شاپرک)‌ در بهمن ماه سال 1390 با مصوبه شورای پول و اعتبار آغاز به کار کرد. این شرکت با هدف ساماندهی پایانه‌های فروش الکترونیکی در نظام بانکی کشور، نظارت دقیق و همه‌جانبه بر عملیات بانکی انجام شده از طریق پایانه‌های فروش و حصول اطمینان از رعایت استانداردها و ضوابط، تطبیق عملیات پرداخت الکترونیکی با ضوابط مبارزه با پولشویی، کاربری بهینه سرمایه‌گذاری‌های انجام شده، افزایش سطح پوشش پایانه‌های فروش به منظور تعمیق پرداخت‌های الکترونیکی، پرهیز از اقدامات بازارشکنانه و تقویت مشارکت واقعی بخش خصوصی در توسعه و راهبری شبکه پرداخت کشور راه‌اندازی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.