دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۰

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، علی موسوی گرمارودی در سال ۱۳۲۰ خورشیدی در قم بدنیا…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، علی موسوی گرمارودی در سال ۱۳۲۰ خورشیدی در قم بدنیا آمد. پدرش از دانشمندان اهل گرمارود الموت قزوین بود. موسوی گرمارودی موفق به دریافت مدرک کارشناسی در رشته علوم قضایی و کارشناسی ارشد و دکترای در رشته ادبیات فارسی از دانشگاه تهران شد. او در عرصه شعر و ادبیات کشور حضور موثر داشته‌است که راه اندازی و مدیریت گلچرخ نمونه‌ای از تلاش‌های اوست. کارنامه شعری گرمارودی مشتمل بر ۹ کتاب شعر با نام‌های: عبور، در سایه سار نخل ولایت، سرود رگبار، چمن لاله، خط خون، دستچین، باران اخم، گزیده شعر نیستان، تا ناکجاآباد و گزینه شعر به انتخاب بهاءالدین خرمشاهی است.
 
یاد آور می شود “گفتگوی تنهایی” که در گذشته متمرکز بر موضوعات فرهنگی و هنری بود و از چهره های مطرح تلویزیون، سینما، تئاتر و شاعران برجسته بهره می برد، در سری جدید اما با نخبگان و چهره های ماندگار علمی، در موضوعاتی نظیر رضامندی، امید به زندگی و نگاه به هستی گفتگو می کند تا ساعاتی به یاد ماندنی را برای مخاطبانش فراهم کند. این برنامه را موسوی ملکی برای گروه فیلم نمایش شبکه فرهیختگان تهیه و روی آنتن می‌برد.
 

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.