یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۹

علیرضا رمزی روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون بیش از 276 هزار دفترچه برای ثبت نام شدگان بیمه…

علیرضا رمزی روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون بیش از 276 هزار دفترچه برای ثبت نام شدگان بیمه سلامت در خراسان رضوی چاپ شده و آماده تحویل به متقاضیان است.

وی با بیان اینکه روزانه چهار هزار دفترچه بیمه سلامت در خراسان رضوی به متقاضیان تحویل داده می شود، افزود: تاکنون 40 هزار جلد دفترچه به ثبت نام شدگان تحویل داده شده است.

به گفته وی، 29 هزار جلد از کل دفترچه هایی که تحویل داده شده،مربوط به شهر مشهد است.

رمزی خاطر نشان کرد: در حال حاضر همکاران ما علاوه بر ارسال پیامک به صورت تلفنی نیز از متقاضیان برای تحویل دفترچه شان دعوت می کنند.

وی ادامه داد:هم اکنون 40 دفتر پیشخوان در مشهد و شهرستان های خراسان رضوی برای تحویل دفترچه به متقاضیان فعال هستند.

مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: طبق پیش بینی ها و هماهنگی های انجام شده احتمال استفاده از ظرفیت پست برای تحویل دفترچه ها نیز در دست بررسی است.

وی در ادامه اظهار کرد: تاکنون قریب به 10 درصد از افراد پیش بینی شده ای که زیر هیچ پوشش بیمه ای در خراسان رضوی نبوده اند، اقدام به ثبت نام نکرده اند.

وی در پایان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری تا پایان وقت اداری امروز حدود 450 هزار نفر در قالب طرح بیمه سلامت ایرانیان در استان خراسان رضوی ثبت نام کرده اند.

7487/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.