دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۷

ˈایرج عزیزیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح که از هفتم تیر ماه جاری آغاز می…

ˈایرج عزیزیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح که از هفتم تیر ماه جاری آغاز می شود و به مدت یک ماه ادامه دارد، گشت های سیار اداره کل تعزیراتی حکومتی استان کرمانشاه در طول روز در قالب سه شفیت کاری در سطح بازار حاضر می شوند.

وی گفت: در هر 14 شهرستان استان ، دو اکیپ سیار تعزیراتی در نوبت صبح و یک اکیپ در نوبت عصر آماده اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان است.

عزیزی با بیان اینکه این طرح با همکاری بازرسان اتحادیه های مربوطه و اتاق اصناف انجام می شود ، تصریح کرد: در قالب این طرح، نحوه توزیع کالا و خدمات در سراسر استان بصورت روزانه مورد نظارت بازرسان مراجع نظارتی قرار می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه شعب تعزیرات حکومتی تمام وقت و به صورت کشیک آماده ارائه خدمات حقوقی رایگان به شهروندان است، افزود: شهروندان از طریق سامانه پیامکی 30009651 می توانند هرگونه تخلف را با شعب سایر این اداره کل در میان بگذارند.

عزیزی در ادامه تعداد پرونده های تعزیراتی وارده استان کرمانشاه در رمضان سال گذشته را 40 مورد عنوان و اضافه کرد: از این تعداد 36 پرونده مختومه اعلام شده است.

وی رقم محکومیت پرونده های فوق را 23 میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: از این میزان 14 میلیون ریال مربوط به سازمان صنعت، معدن و تجارت، پنج میلیون ریال مربوط به مجمع امور صنفی و چهار میلیون ریال مربوط به حوزه بهداشت و درمان بوده است.

عزیزی همچنین از اجرای طرح نظارتی ویژه سفرهای تابستانی در استان خبر داد و گفت: این طرح از روز گذشته (یکم تیر) در راستای تامین رفاه مسافران تابستانی دراستان آغاز شده است و تا پایان سفرهای تابستانی ادامه دارد.

وی افزود: در این طرح نمایندگان مراجع نظارتی در قالب گشت های سیار به صورت تمام وقت، فعالیت تمامی اماکن گردشگری و واحدهای خدماتی بین راهی را در ایام تابستان نظارت و در صورت مشاهده تخلف، اعمال قانون می کنند.

700/567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.