پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۸

به گزارش ایرنا، مدیر عامل ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در جشن گلریزان شهرستان نیکشهر گفت: در سال های اخیر تلاش ها…

به گزارش ایرنا، مدیر عامل ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در جشن گلریزان شهرستان نیکشهر گفت: در سال های اخیر تلاش ها و اقدامات بسیار خوبی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در استان شکل گرفته و امسال نیز استقبال خیرین استان بسیار چشمگیرتر از گذشته است.

حسین ثوری افزود: کمک به خانواده زندانیان و آزادی محکومان جرایم غیر عمد تاثیرات مستقیم در پیشگیری از جرم و جنایت و ارتقا امنیت و سلامت روانی جامعه دارد.

وی با اشاره به نقش چشمگیر مردم نیکشهر در امور خیریه گفت: با وجودی که هیچگونه زندانی جرائم غیر عمدی در شهرستان نیکشهر وجود ندارد اما مردم نیکوسرشت این شهرستان با مشارکت پرمعنا و پرشور خود در این جشن مبلغ 600 میلیون ریال به ستاد دیه استان اهدا کردند.

مدیر عامل ستاد دیه استان افزود: 27 میلیارد ریال در سال گذشته برای آزادی 116 زندانی جرایم غیر عمد در سراسر استان سیستان و بلوچستان پرداخت شده بود که شش میلیارد ریال آن از کمک های مردمی بوده است.

فرماندار نیکشهر نیز در این مراسم گفت: جشن گلریزان نقش بسزایی درتقویت حس نوع دوستی انسانها داشته و سبب ایجاد همبستگی و وحدت بیشتر بین مردم می شود.

صاحب گل صالحی مهمترین اهداف این جشن را سروسامان دادن به زندگی افرادی که بنا به دلایل غیرعمد، دچار گرفتاری شده اند، عنوان کرد. ک/2

7306 / 653

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.