صبحی با “آموزش”

به گزارش خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران؛ “صبحی دیگر” شبکه آموزش هر روزه به غیر از ایام تعطیل به تهیه‌کنندگی رامین موسوی ملک، رأس ساعت 9:5 از شبکه آموزش پخش می‌شود.

 این برنامه با استعانت از کارشناس‌‌هایی مانند: سعیده هادی، مهدی کرمی، عباس گوهری، مهدی غضنفری، منصوره رحماندوست، نیما کرمی، فرزاد حقوقی و مهندس بهادری در زمینه‌های علمی، ادبی، فرهنگی و دینی سعی در بالا بردن آگاهی مخاطبین دارد.
 
“صبحی دیگر” دارای بخش‌های جذابی است که این خلاقیت را مدیون اجرای نیما کرمی و علی نیکزادی است. اجرای کرمی تا آنجایی خوب است که عنوان بهترین مجری برنامه‌های نوروزی 93 را به خود اختصاص داده است.
 
کرمی جذابیت‌های خاصی را با آیتم‌های: آشپزی نیمایی، فوت و فن‌های زندگی نیمایی و راه‌های درمان پزشکی نیمایی به مخاطب القا می‌کند. علاوه بر اجرای پرنشاط و بی‌تکلف مجریان ثابت مجریانی دیگر هم به چشم می‌خورند.

مجریانی مجزا برای بخش‌های کارشناسی هم در برنامه حضور دارند. تیموری، مهیار مهرآذر، نظر بلند و ملکی، جودکی و شاهین فرد، کارشناسی در موضوعات سلامت جنسی، اختلالات زناشویی و روانشناسی بالینی که کمتر در سیما و برنامه‌های صبحگاهی به آن پرداخته شده  است.

 ناگفته نماند که گزارش‌های حامد میرزاپور بخش دلنشینی از برنامه است. 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*