دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۲:۴۳

جمشید اسعدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان، 39 هزار و 500 نفر ساعت آموزش در…

جمشید اسعدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان، 39 هزار و 500 نفر ساعت آموزش در زندانها و 25 هزار و 500 نفر ساعت آموزش نیز در پادگانهای نظامی و انتظامی در اختیار مهارت آموزان قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: کاهش آسیب های اجتماعی، توانمندسازی، ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، جلوگیری ازگرایش به اعتیاد، بزهکاری، خلاف و بازگشت مجدد زندانیان به زندان از جمله اهداف برگزاری این کلاسها در استان هستند.

وی اظهار کرد: با اجرای این دوره ها، 256 نفر از زندانیان و 309 نفر از کارکنان وظیفه پادگانهای نظامی و انتظامی از آموزش های مهارتی بهره برده اند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با اشاره به نقش تأثیرگذار آموزش های فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار، ادامه داد: در راستای توسعه آموزشهای مهارتی مبتنی بر بازار محور، این اداره کل در سه ماهه نخست سال جاری برای 96 نفر از معتادان بهبودیافته نیز افزون بر 18 هزار و 600 نفر ساعت آموزشهای فنی و حرفه ای ارائه داده است.

ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در سالهای گذشته، به خوبی در آذربایجان غربی جا افتاده و نقش بسیار خوبی نیز در توسعه اشتغال پایدار برای جوانان داشته است.

582/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.