سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۲

احمد مسعودی روز دوشنبه در حاشیه نشست تامین تسهیلات مورد نیاز 127 طرح مربوط به جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان افزود: این میزان تسهیلات…

احمد مسعودی روز دوشنبه در حاشیه نشست تامین تسهیلات مورد نیاز 127 طرح مربوط به جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان افزود: این میزان تسهیلات از طریق صندوق توسعه ملی تامین شده است و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

وی بیان کرد: این طرح ها در بخش های دام و طیور، صنایع تبدیلی و تکمیلی، آب و خاک، شیلات و آبزی پروری است.

وی گفت: طرح هایی که در این بخش از سال قبل باقی مانده است طی دو هفته آینده بررسی و به آنها نیز تسهیلات پرداخت می شود.

مدیر جهاد کشاورزی سیرجان افزود: متقاضیان جدید اجرای طرح های کشاورزی و دامی که پرونده آنان تکمیل شده است پس از تصویب در کارگروه شهرستان و استان تسهیلات تصویبی را از بانک های عامل دریافت می کنند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی هم گفت: با توجه با سال اقتصاد و فرهنگ مجلس شورای اسلامی یکهزار میلیارد تومان در بخش آب و خاک مصوب کرد تا در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار بگیرد.

شهباز حسن پور اضافه کرد: صندوق توسعه ملی هم بانک های کشاورزی، صادرات و توسعه تعاون را برای این تسهیلات مشخص کرد و هیچ محدودیتی در پرداخت تسهیلات برای طرح های کشاورزی وجود ندارد.

وی گفت: امروز برابر همین مصوبه مجلس و اقدام صندوق توسعه ملی در بخش تسهیلات هیچ محدودیتی در پرداخت تسهیلات برای طرح های جهاد کشاورزی در شهرستان های سیرجان و بردسیر نداریم.ک/2

7435/8154

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *