دوشنبه، ۱۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۰

فرماندار شهرستان گچساران گفت: پس از سه روز تلاش بی وقفه نیروهای امدادرسان و مردم، آتش در جنگل‌های “دیل” از توابع گچساران همچنان…

فرماندار شهرستان گچساران گفت: پس از سه روز تلاش بی وقفه نیروهای امدادرسان و مردم، آتش در جنگل‌های “دیل” از توابع گچساران همچنان شعله ور است.

عبدالرحیم رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه وبویراحمد افزود: وقوع آتش سوزی در ارتفاعات و سقوط تنه برخی درختان به مناطق پایین دست باعث روشن شدن مجدد آتش سوزی شده است.

فرماندار شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: این آتش سوزی چهار روز پیش به دلیل صاعقه رخ داده و شروع شد و تا کنون با تلاش‌های بی شمار خاموش نشده است.

رحیمی تصریح کرد: به دلیل سخت گذر بودن، پوشش گیاهی انبوه و علفزارهای وسیع و تراکم جنگل‌های “بلوط” در این منطقه مهار آتش با دشواری‌های زیادی رو به رو است.

وی ادامه داد: یک فروند بالگرد با همکاری شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برای اطفای حریق کوه “دیل” به این منطقه اعزام شده است.

فرماندار شهرستان گچساران اضافه کرد: یک گروه امدادی تازه نفس برای پاکسازی کامل این منطقه از بقایای آتش سوزی اعزام شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *