شنبه، ۰۱ شهریور ۹۳ - ۱۱:۵۱

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از افتتاح هفت پروژه نیمه‌تمام ورزشی در استان البرز خبر داد. رضا گل محمدی، در گفت‌وگو با…

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از افتتاح هفت پروژه نیمه‌تمام ورزشی در استان البرز خبر داد.

رضا گل محمدی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه‌ای ورزشی استان از سه سال گذشته متوقف شده بود اما در ماه‌های گذشته با پیگیری‌های صورت گرفته و در هفته دولت هفت پروژه ورزشی در البرز افتتاح خواهد شد.

وی افزود: در هفته دولت شاهد افتتاح سالن چند منظوره رجایی شهر، سالن چند منظوره مشکین دشت، خوابگاه ورزشی مدرن ورزشگاه انقلاب کرج، چمن ورزشگاه شریعتی، سالن چند منظوره رامجین ساوجبلاغ و سالن چند منظوره شلمزار ساوجبلاغ خواهیم بود که بلافاصله پس از افتتاح، از آنها بهره‌برداری خواهد شد.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: با شروع به کار دولت جدید و با پیگیری‌های صورت گرفته از جانب اداره کل ورزش و جوانان استان بودجه عمرانی ورزش استان افزایشی سه برابری داشته است که به وسیله آن تعداد زیادی از پروژه‌های نیمه‌کاره ورزشی پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد داشته است.

وی در پایان گفت: ورزش استان البرز در جایگاه رفیعی است و هفته‌ای نیست که در مسابقات قهرمانی جهان و آسیایی یک نفر از استان البرز در میان مقام‌آوران نباشد به همین خاطر از فرمانداران البرز درخواست داریم که در حوزه خود برای ورزش جایگاهی ویژه قائل شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *