یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۵

عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس در گفت‌وگويي در رابطه با جلسه شب گذشته خود با علي دايي اظهار داشت: اين جلسات فقط مربوط…

عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس در گفت‌وگويي در رابطه با جلسه شب گذشته خود با علي دايي اظهار داشت: اين جلسات فقط مربوط به شب گذشته نبود و قبلا هم جلساتي را با دايي برگزار کرده بوديم. ايشان با پرسپوليس قرارداد دارند و بحث ما درباره ادامه حضور و همکاري و برنامه‌هاي پيش رو براي پرسپوليس بود.

به نقل از فارس، وي افزود: دايي ليست فصل آينده بازيکنان را در اختيار باشگاه قرار داده است و برنامه‌هاي آماده‌سازي و اردوي تدارکاتي هم مشخص شده است که به زودي به اطلاع رسانه‌ها خواهيم رساند.

رحيمي افزود: با توجه به اينکه پرسپوليس بايد در سه جام به رقابت با حريفانش بپردازد ما بايد با يک برنامه کامل و منسجم تيم را براي فصل پيش رو آماده کنيم. به نظر من دايي در فصل قبل تنها 20 تا 30 درصد از انرژي خود را براي تيمش گذاشت و بيش از 70 درصد از انرژي‌اش صرف حاشيه‌ها شد. وظيفه من و اعضاي هيات مديره اين است که اين حاشيه‌ها را از تيم دور کنيم تا دايي و پرسپوليس بتوانند با تمام ظرفيت و قدرت خود به مصاف حريفان بروند.

مديرعامل پرسپوليس در ادامه درباره وضعيت قراردادهاي بازيکنان فوتبال هم گفت: متاسفانه تقسيم‌بندي‌اي که در ليگ ما وجود دارد باعث به وجود آمدن اين مسائل مي‌شود. اگر به جاي اينکه بگويند هر تيم 6 بازيکن ليگ برتري و سه بازيکن خارجي داشته باشد به جاي آن از 2 يا 3 بازيکن ليگ برتري و يک بازيکن خارجي استفاده کنند باشگاه‌ها مجبور مي‌شوند ناخودآگاه به تيم‌هاي پايه توجه کنند و بر روي آنها سرمايه‌گذاري کنند و از آنها در تيم‌هاي بزرگسال استفاده کنند.

وي ادامه داد: اين موضوع هم در قيمت بازيکنان تاثير دارد و هم اينکه باعث مي‌شود بازيکنان جوان و آينده‌داري به تيم ملي معرفي شوند.

رحيمي در پايان درباره تيم فولاد هم خاطرنشان کرد: ما نسبت به اين موضوع توجهي نداريم و اميدواريم جام براي آنها باقي بماند پرسپوليس هيچ علاقه‌اي ندارد که اينگونه قهرمان شود و ما مي‌خواهيم در زمين مسابقه قهرماني را به دست آوريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.