جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر حصیری بعد از ظهر پنجشنبه در نشست با مسئولان بانک صادرات استان بوشهر اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی…

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر حصیری بعد از ظهر پنجشنبه در نشست با مسئولان بانک صادرات استان بوشهر اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی به منظور ارائه تسهیلات مناسب به بازنشستگان در استان بوشهر صورت گرفته است و امیدواریم شاهد پاسخگویی به نیازهای این قشر باشیم.

وی در ادامه به وجود هشت‌هزار بازنشسته فرهنگی در استان بوشهر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: 70 درصد بازنشستگان استان بوشهر فرهنگیان هستند که حقوق بازنشستگان فرهنگی استان بوشهر از طریق شعب بانک صادرات پرداخت می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خواستار ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان فرهنگی شد و ادامه داد: پرداخت این تسهیلات نقش بسیار مهمی در کاهش مشکلات و نیازهای بازنشستگان خواهد داشت.

تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد پایین به بازنشستگان و فرهنگیان پرداخت شود

وی به مشکلات بازنشستگان در بخش‌های مختلفی همچون معیشتی، ازدواج فرزندان، هزینه‌های آموزشی مدارس و دانشگاه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: فرهنگیان حق بزرگی بر گردن جامعه دارند و باید نیازهای آنها را برطرف کنیم.

حصیری با اشاره به همکاری و همراهی مناسب بانک‌ها با فرهنگیان، افزود: بانک‌ها در عرصه‌های مختلف می‌توانند در بهبود وضعیت فرهنگیان نقش آفرین باشند.

وی ادامه داد: باید تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد پائین به بازنشستگان و فرهنگیان پرداخت شود و کارمزد بالای تسهیلات از عهده بازنشستگان و فرهنگیان خارج است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.