یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۵:۵۸

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی اصغر شیر محمدی ظهر یکشنبه در جمع دانش آموزان همیار پلیس استان زنجان افزود: همیاران پلیس در…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی اصغر شیر محمدی ظهر یکشنبه در جمع دانش آموزان همیار پلیس استان زنجان افزود: همیاران پلیس در کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری بسیار مثمر ثمر هستند بنابراین در جامعه از جایگاه ویژه ای برخودار هستند.
 
وی اظهار داشت: از زمانی که طرح همیاران پلیس در استان زنجان اجرایی شد تصادفات در استان زنجان کاهش محسوسی یافته است.

رئیس پلیس راه استان زنجان، یاد آورشد: در زمینه آگاه سازی بیشتر دانش آموزان در مدارس آموزش های مختص راهنمایی و رانندگی انجام گرفته تا دانش آموزان بهتر بتوانند والدین خود را در حین رانندگی کنترل کنند.

سرهنگ شیر محمدی تاکید کرد: دانش آموزان با آموزشهایی که می بینند نه تنها برای والدین مفید واقع شوند بلکه در آینده هم بهتر می توانند با اصول درست و قانونی رانندگی کنند.

وی افزود: متاسفانه علت بیشتر تصادفاتی که در محورهای مواصلاتی استان زنجان رخ می دهد ناشی از خستگی و خواب آلودگی است که در کاهش این تصادفات دانش آموزان برای والدین می توانند نقش موثری را ایفا کنند.

زئیس پلیس راه استان زنجان، گفت: در سالجاری هم پلیس آموزشهای لازم برای دانش آموزان را که همیاران پلیس هستند را در دستور کار جدی خود قرار داده است  و بر این تاکید ویژه دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.