سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۲

به گزارش خبرنگار مهر، هاشم علایی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم اهداء پروانه کاربرد علامت استاندارد برای تنها تولید کننده قارچ…

به گزارش خبرنگار مهر، هاشم علایی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم اهداء پروانه کاربرد علامت استاندارد برای تنها تولید کننده قارچ خوراکی شمال غرب کشور در اردبیل گفت: تولیدکنندگان قطعات خودرو، ابزار آلات، درب های ضد سرقت و… از جمله واحدهای دریافت کننده پروانه استاندارد تشویقی در این استان خواهند بود.

وی با اشاره به بازرسی های فنی از واحدهای دارای پروانه استاندارد تاکید کرد که در زمینه نظارت و کنترل کیفی محصولات حساسیت ویژه ای اعمال می شود، چنانچه هر واحد تولیدی در مجموع 120 نمره منفی کاهش کیفیت کسب کند با تعلیق مواجه خواهد شد.

مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان همچنین با اشاره به صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد به تنها تولید کننده قارچ خوراکی در شمال غرب کشور تصریح کرد: این واحد موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی شد.

وی با بیان اینکه این واحد تولیدی با ظرفیت تولید چهار هزار تن در سال یکی از سه واحد تولیدی برتر کشور در زمینه تولید قارچ خوراکی به صورت صنعتی است، ادامه داد: قارچ سبلان با اشتغالزایی 150 نفر به طور مستقیم یکی از واحدهای اشتغالزای استان به حساب می­آید.

علایی با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای کسب علامت استاندارد از سوی این واحد افزود: امیدواریم با حمایت واقعی از سرمایه گذار و واحدهای تولیدی و همچنین ارتقاء کیفیت کالا و خدمات بستر مناسبی برای ایجاد زمینه اشتغالزایی در این استان شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.