دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۹

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار صادق هروی عصر یکشنبه در آیئن افتتاح مجموعه ورزشی ولایت سپاه ناحیه دامغان با اشاره به هزینه…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار صادق هروی عصر یکشنبه در آیئن افتتاح مجموعه ورزشی ولایت سپاه ناحیه دامغان با اشاره به هزینه 200 میلیون ریالی برای تجهیز این مجموعه، افزود: شهرستان دامغان 700 بسیجی ورزشکار سازماندهی شده دارد که در 10 رشته ورزشی فعالیت دارند.

وی همچنین از وجود شش هزار بسیجی ورزشکار در استان سمنان خبر داد و گفت: این افراد در 40 هئیت ورزشی فعالیت دارند که تاکنون تعدادی از این ورزشکاران با حضور در مسابقات کشوری صاحب رتبه و مقام شده اند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دامغان نیز در این مراسم گفت: بسیجیان با حضور مناسب خود در عرصه های ورزشی یک افتخار برای جامعه ورزشی محسوب می شوند.

سرهنگ پاسدار سید محمد رضا حسینی گفت: سپاه ناحیه دامغان تلاش دارد با تجهیز امکانات و گسترش فضاهای ورزشی این بخش را برای بسیجیان فراهم و آن را تقویت کند چون موضوع ورزش برای بسیج و سپاه یک امر مهم است.

تصویب 150 میلیون تومان اعتبار ورزشی از سوی شورای اسلامی شهر دامغان

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر دامغان نیز در این آئین از تصویب یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای هزینه در امور ورزشی این شهر خبر داد و گفت: این اعتبار با هدف کمک به تقویت ورزش و در قالب بودجه سال 93 به شهرداری اختصاص پیدا کرده است.

مجتبی ایمانیان افزود: شورای اسلامی شهر دامغان با تمام توان و امکانات خود می کوشد تا با ارائه خدمات شایسته به حمایت از هیئت های ورزشی بپردازد و به این حرکت خود افتخار می کند.

وی گفت: کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر دامغان در دوره جدید شورا فعالیت خود را با تشکیل جلسات مستمر افزایش داده و از این راه به ورزش شهر در تمامی رشته ها کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *