چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۲۸

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: 713 واحد از مساکن مهر نهاوند آماده بهره برداری است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، “امامعلی…

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: 713 واحد از مساکن مهر نهاوند آماده بهره برداری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، “امامعلی عبدالملکی” در نخستین شورای مسکن شهرستان نهاوند، افزود: سه هزار و 555 واحد مسکن مهر در شهرستان نهاوند شامل هزار و 100 واحد خود مالک، 406 واحد تعاونی و 744 واحد شهرهایزیر 25 هزار نفر وجود دارد، به طوری‌که تاکنون از این تعداد واحد مسکن مهر هزار و 51 واحد تحویل متقاضیان شده است، هزار و 25 واحد نیز پایان کار گرفته‌اند و 713 واحد نیز با پیشرفت مناسب در حال واگذاری و آماده بهره برداری هستند.

وی با توجه به رها شدن پروژه‌های مسکن مهر در شهر گیان و برزول و نبود متقاضی در این شهرها، خواستار تعیین و تکلیف پروژه های مسکن مهر این بخش‌ها شد.

عبدالملکی با بیان اینکه مسکن مهر 300 واحدی باروداب 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار کرد: مشکل شبکه فاضلاب 300 واحد مسکن مهر باروداب که قرار بود پنج ماه گذشته مرتفع شود، باید ظرف کمتر از یک ماه موانع و مشکلات این مسکن مهر باروداب با حفر چاه جذبی یا نصب سیستم فاضلاب برطرف شود.

وی تصریح کرد: واگذاری پنج هکتار از اراضی منابع طبیعی به دانشگاه آزاد که یکی از مصوبات اجرا نشده شورای مسکن بود، باید از اولویت‌های فرهنگی و زیرساخت‌های توسعه و فرهنگ دانست و کمتر از یک ماه اجرایی و زمینی به وسعت پنج هکتار برای دانشگاه آزاد کمک شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *