پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۵:۰۶

به گزارش خبرنگار مهر، محمود امین نژاد ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی لرستان در ابتدای سال 93…

به گزارش خبرنگار مهر، محمود امین نژاد ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی لرستان در ابتدای سال 93 برگزار شد که پس از جذب نیرو توسط این شرکت افراد جذب شده به مدت یکسال در شرکت های پتروشیمی اراک، کرمانشاه و تبریز آموزش داده شدند.

وی با اشاره به اینکه شرکت پتروشیمی لرستان شرکتی کاملا خصوصی است عنوان کرد: این شرکت دارای 142 نیروی بومی قراردادی و 74 نیروی غیر بومی است که افراد غیر بومی به استان های همجوار تعلق دارند.

مدیر عامل مجتمع پتروشیمی لرستان اضافه کرد: حدود 66 درصد نیروهای قرارداد مستقیم شرکت پتروشیمی لرستان افراد بومی لرستان هستند.

امین نژاد نیروهای پیمانکاری مشغول در شرکت پتروشیمی لرستان را 107 نفر برشمرد و بیان داشت: از این تعداد 95 نفر بومی لرستان و 12 نفر دیگر غیر بومی هستند و در مجموع 88 درصد نیروهای پیمانکاری این شرکت را افراد بومی استان تشکیل می دهند.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه اکثر نیروهای شرکت پتروشیمی لرستان بومی هستند ولی این شرکت تا کنون ابلاغی در خصوص معافیت یا تخفیف بیمه ای که در قالب ماده 80 برنامه پنجم توسعه آورده شده است دریافت نکرده است.

مدیر عامل مجتمع پتروشیمی لرستان گفت: استفاده از معافیت یا تخفیف بیمه ای عامل مهمی در جذب سرمایه گذار برای مشارکت در واحدهای تولیدی است چرا که سرمایه گذار سرمایه اش را در جایی صرف می کند که از حداکثر معافیت بیمه ای برخوردار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.