چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۱

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از روزنامه گاردین، از هر 4 شهروند انگلیسی، تنها یک نفر در رابطه با مسائل…

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از روزنامه گاردین، از هر 4 شهروند انگلیسی، تنها یک نفر در رابطه با مسائل اقتصادی و خدمات درمانی به دولت این کشور اعتماد دارد.

طبق نظرسنجی که توسط مرکز “یونیسون” از بیش از 2 هزار نفر از شهروندان انگلیس انجام شده است، بیش از 75  آنها به تدابیر اقتصادی و خدمات درمانی (NHS) ارائه شده توسط دولت بی‌اعتماد و بدبین هستند.

نتایج این تحقیق که در کنفرانس سالانه این مرکز در برایتون اعلام شد همچنین نشان می‌دهند که حدود 30 درصد از مردم در شرایط بسیار وخیم اقتصادی به سر می‌برند و حقوقشان کفاف مخارج زندگی آنها را نمی‌دهد.
علاوه بر این، بیش از 50 درصد مردم اعتقاد دارند میزان مالیات‌ها در انگلیس به طور بسیار ناعادلانه‌ای به اقشار مختلف اختصاص یافته است.

به گفته دیوید پرنتیس، مدیر مرکز یونیسون، “در حالی که فقط یک سال تا انتخابات عمومی مانده است، دولت اعتماد مردم را در دو زمینه بسیار مهم یعنی اقتصاد و خدمات درمانی از دست داده است. عواقب این موضوع برای مسئولین بسیار نگران‌کننده خواهد بود.”

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.