جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۷

به گزارش خبرنگار مهر، علی یوسفوند ظهر پنج شنبه در کارگروه ارتقای امنیت اجتماعی استان لرستان اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های…

به گزارش خبرنگار مهر، علی یوسفوند ظهر پنج شنبه در کارگروه ارتقای امنیت اجتماعی استان لرستان اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در تابستان سالجاری بیش از 75 هزار دانش آموز لرستانی در کلاسها و برنامه های اوقات فراغت آموزش و پرورش استان شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به تعداد پایگاههای شهری و روستایی اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان امسال عنوان کرد: در مجموع 156 پایگاه اوقات فراغت شهری و 36 پایگاه اوقات فراغت روستایی برای دانش آموزان استان پیش بینی شده است.

معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان با تاکید بر ارتقای فضاها و کانونهای اوقات فراغت دانش آموزی استان تصریح کرد: باید سرمایه گذاری لازم در حوزه کانونهای فرهنگی و تربیتی استان به خصوص در زمینه اردوگاههای دانش آموزی صورت گیرد.

یوسفوند با بیان اینکه در حال حاضر 300 هزار دانش آموز در سطح مدارس استان در حال تحصیل هستند گفت: با توجه به وجود این تعداد دانش آموز باید شرایط لازم را راستای ارتقای فضاهای فرهنگی، تربیتی و اردوگاهی در استان فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.