جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۴۹

به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره تئاتر شهر ، با پایان مهلت ارسال متون به دبیرخانه…

به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره تئاتر شهر ، با پایان مهلت ارسال متون به دبیرخانه سومین جشنواره  تئاتر شهر 750 گروه نمایش جوان و حرفه ای از شهر تهران برای شرکت در بخش های مختلف صحنه ای و خیابانی اعلام آمادگی کره اند.
 
بر اساس آمار اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره،  در بخش تئاتر صحنه ای345 اثر ، در بخش تئاتر کودک و نوجوان 130 اثر، دربخش ویژة تئاتر باران 100 اثر و در بخش تئاتر خیابانی 175 اثر به دبیرخانه رسیده است.
 
با توجه به این که هر گروه تئاتر تنها مجاز به شرکت در یکی از بخش های جشنواره است ، تعداد گروه های متقاضی حضور نسبت به دوره قبل جشنواره رشد قابل توجهی را نشان می دهد. مرحله انتخاب متون و بازخوانی همزمان با پایان مهلت ارسال آثار آغاز شده است.

آثار راه یافته به مرحله بازبینی سومین جشنواره تئاتر شهر تا تاریخ 12 تیر ماه 93 معرفی خواهند شد و فرصت دارند تا 11 شهریور ماه 93 برای بازبینی آماده شوند.

سومین جشنواره تئاتر شهر تهران توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مهرماه 1393 و در مراکز فرهنگی هنری شهر تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.