یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۱۰:۱۲

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در نامه فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون عضو شرکت کننده در رقابتهای جام…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در نامه فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون عضو شرکت کننده در رقابتهای جام جهانی آمده است که تخصیص هزینه روزانه اقامت، تغذیه، ترانسپورت داخلی، پرواز داخلی(a ccomadtion) اعضای تیم ملی در مسابقات جام جهانی، ابتدا باید حساب بانکی جام جهانی را باز کرده  تا پس از اقدات کامل و بعد از به پایان رسیدن رویدادها، اقدام لازم انجام شود.
 
بر همین اساس امید جمالی مسئول روابط بین الملل در این خصوص گفت: ظاهرا ابهاماتی در خصوص هزینه اقامت، تغذیه،ترانسپورت داخلی،پرواز بین شهری اعضای تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی 2014 وجود داشته که خلاصه ای از نامه ارسالی به فیفا و استعلام گرفته شده از فدراسیون جهانی را اعلام می کنم.
 
وی افزود: بر اساس بخش نامه فیفا و مواردی که در کارگاه آموزشی که پیش از مسابقات برگزار شده بود، فیفا روزانه مبلغ 750 دلار جهت کلیه هزینه های اقامت تیم (نفرات هر تیم) به تعداد 50 نفر از 5 روز قبل از شروع اولین مسابقه تا حداکثر 2 روز پس از حذف تیم از مسابقات به حساب فدراسیون های حاضر در جام جهانی واریز می کند . البته واریز این مبلغ از ماه مارس بنا به درخواست فدراسیون ها صورت می گیرد. در واقع این مبلغ به جهت پرداخت هزینه اسکان(هتل، تغذیه، ترانسپورت داخلی،پرواز بین شهری نفرات تیم ها) به فدراسیون ها پرداخت می شود.
 
وی در پایان گفت: با توجه به ابهامات و سوالاتی مطرح شده  در این خصوص و همچنین در رابطه با پرداخت این مبلغ به وجود آمده بود، کمیته روابط بین الملل  استعلامی از کمیته مالی فیفا ؛ هدف از پرداخت این مبلغ از سوی فدراسیون جهانی را جویا شد که در پاسخ استعلام از سوی این ارگان  تاکید شده بود که  مبلغ فوق صرفا جهت پرداخت هزینه های  مذکور کلیه نفرات تیم ها اختصاص داده می شود و به هیچ وجه جهت پرداخت نقدی به اعضای تیم ها نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.