سه شنبه، ۱۵ مهر ۹۳ - ۰۱:۱۶

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام ملکی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای اجرای طرح توسعه فرودگاه خرم آباد تا کنون…

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام ملکی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای اجرای طرح توسعه فرودگاه خرم آباد تا کنون هشت میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه در قالب طرح توسعه فرودگاه خرم آباد 9 پروژه عملیاتی خواهد شد گفت: این پروژه ها شامل تطویل باند فرودگاه به طول 420 متر، اصلاح استریپ های پروازی، توسعه ترمینال، توسعه پاویون، احداث ساختمان هواشناسی و … است.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به اجرای روکش آسفالت باند فرودگاه خرم آباد بیان داشت: در حال حاضر روکش آسفالت باند فرودگاه شروع شده و به زوی به طور کامل عملیاتی خواهد شد.

ملکی با اشاره به اینکه اجرای طرح توسعه فرودگاه خرم آباد بر عهده قرارگاه خاتم الانبیا است تصریح کرد: تا کنون قرارگاه برای اجرای این طرح بیش از هشت میلیارد تومان هزینه کرده است.

وی با اشاره به اختصاص اعتبارات امسال برای اجرای این طرح طی سالجاری بیان داشت: در مجموع تا کنون سه میلیارد تومان به این طرح از محل بودجه سال 93 به استان اختصاص یافته است.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با تاکید بر اینکه هم اکنون قرار گاه خاتم الانبیا به صورت فعال در حال اجرای این طرح است افزود: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته طرح توسعه فرودگاه خرم آباد تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.