پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۹

ˈفرهاد تیموریˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 499 محصول و کالای تولیدی در استان مشمول استاندارد اجباری هستند که…

ˈفرهاد تیموریˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 499 محصول و کالای تولیدی در استان مشمول استاندارد اجباری هستند که از این تعداد 398 محصول دارای پروانه استاندارد هستند.

وی اضافه کرد: 332 واحد تولیدی در استان همدان زیر پوشش استاندارد هستند که 213 واحد از این تعداد تاکنون موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد شده اند.

وی بیان کرد: محصولات مشمول استاندارد اجباری شامل 9 بخش غذایی و کشاورزی، ساختمانی و معدنی، بسته بندی سلولوزی، نساجی و چرم، شیمی و پتروشیمی، برق و الکترونیک، مکانیک و فلزشناسی، خودرو و نیروی محرکه و مهندسی پزشکی است.

مدیرکل استاندارد همدان افزود: 100 درصد واحدهای تولیدی فعال در بخش های نساجی و چرم، خودرو و نیروی محرکه ،مهندسی پزشکی، مکانیک و فلزشناسی و بسته بندی و سلولوزی دارای پروانه استاندارد هستند.

وی اضافه کرد: 29 واحد از 39 واحد تولیدی شیمی و پتروشیمی مشمول استاندارد اجباری دارای پروانه استاندارد هستند همچنین 66 درصد از واحدهای فعال در بخش مکانیک و فلزشناسی موفق به دریافت پروانه استاندارد شدند.

176 واحد ساختمانی معدنی و 91 واحد غذایی و کشاورزی در همدان فعال هستند که 83 واحد از واحدهای ساختمانی معدنی و 78 واحد از واحدهای غذایی و کشاورزی موفق به دریافت پروانه استاندارد شده اند.

7525/576

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.