سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۷

به گزارش خبرنگار مهر، سید اسماعیل موسوی عصر دوشنبه در ائین معارفه بخشدار آبدان با اشاره به مشارکت ملت ایران در صحنه‌های مختلف،…

به گزارش خبرنگار مهر، سید اسماعیل موسوی عصر دوشنبه در ائین معارفه بخشدار آبدان با اشاره به مشارکت ملت ایران در صحنه‌های مختلف، اظهار داشت: مردم فهیم ایران با حضور در انتخابات سال گذشته شعار حماسه سیاسی مقام معظم رهبری را به درستی لبیک گفتند.

وی افزود: دولت تدبیر و امیدتصمیم دارد که برای رفاه و معیشت مردم با برنامه‌ریزی صحیح تلاش کند طوری که در یک بازه زمانی هشت ماهه شاهد کاهش تورم 43 درصد به 30درصد بودیم که این رقم فوق العاده است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر ادامه داد: برنامه تغییر نیروها در سطح استان بر اساس استفاده از نیروهای درون هر سازمان در مسئولیت‌ها و مدیریت‌ها حتی‌الامکان از خود آن سازمان از سیاست های دولت تدبیر و امید است.

استفاده از ظرفیت‌های دریا الگویی برای توسعه استان است

وی به انتصاب فرمانداران در استان بوشهر اشاره کرد و بیان داشت: هم اکنون از مجموع 10 شهرستان استان بوشهر، هشت فرماندار آن وزارت کشوری و دو فرماندار به بدنه وزارت کشور منتقل شده‌اند.

موسوی اضافه کرد: ظرفیت دریا در این شهرستان و ارشمندبودن ساحل زیبای آن از پتانسیل‌های خوب این شهرستان است و می‌تواند به عنوان الگویی برای توسعه استان باشد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر افزود: اجرای طرح سلامت دولت با دوراندیشی بسیار خوب آغازشده است ومی تواند بخشی از هزینه ها از دوش مردم برداشته شود و خواهیم دید که با این کار دغدغه های درمانی مردم برطرف می‌سازد.

لازم به ذکر است که در این نشست محمد فخرایی به عنوان بخشدار جدید آبدان معرفی و از خدمات مهدی فخرایی در مدت مسئولیت در پست سرپرستی بخشداری آبدان قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *