چهارشنبه، ۲۵ تیر ۹۳ - ۰۶:۴۳

به گزارش ایرنا، مسعود روحانی روز سه شنبه در نخستین جلسه کمیته برنامه ریزی سروآباد افزود: با توجه به اینکه تنها شش درصد…

به گزارش ایرنا، مسعود روحانی روز سه شنبه در نخستین جلسه کمیته برنامه ریزی سروآباد افزود: با توجه به اینکه تنها شش درصد از کل اعتبارات عمرانی استان به شهرستان سروآباد تخصیص یافته است باید تلاش کنیم این میزان اعتبار در راستای تکمیل پروژه هایی که از پیشرفت 70 درصدی برخوردارند، هزینه شود.

وی گفت: در دولت تدبیر و امید، مسوولان و مدیران ادارات باید با عزم و مدیریت جهادی که مدنظر مقام معظم رهبری است، در راستای توسعه و عمران شهرستان سروآباد و اجرایی شدن طرح ها و پروژه های ناتمام گام بر دارند.

روحانی مهمترین مشکلات سروآباد را در زمینه راهسازی، تامین آب شرب، کشاورزی و بهداشت و درمان ذکر کرد و افزود: دستگاه های اجرایی نسبت به تهیه سند چشم انداز پنج ساله در قالب برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در راستای به حداقل رساندن مشکلات مهم شهرستان اقدام کنند.

وی در ادامه به تبیین جایگاه و اهداف کمیته برنامه ریزی شهرستان اشاره کرد و گفت: از مهمترین جلسات شهرستانی، جلسه کمیته برنامه ریزی است چون در زمینه میزان اعتبار تخصیص یافته به شهرستان برای عملیاتی کردن پروژه ها و برنامه های در دست اقدام بحث و تبادل نظر می شود.ک/2

7348/533ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *