چهارشنبه، ۱۲ شهریور ۹۳ - ۱۱:۴۳

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، امکانات موجود بیمارستان اهر را جوابگوی شهرستان ندانست و خواستار تجهیز این بیمارستان به امکانات درمانی…

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، امکانات موجود بیمارستان اهر را جوابگوی شهرستان ندانست و خواستار تجهیز این بیمارستان به امکانات درمانی با فن‌آوری روز شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، عباس فلاحی در جمع پزشکان اهر با اعلام این مطلب گفت: بیمارستان اهر علاوه بر ارائه خدمات به شهرستان، به کل منطقه ارسباران و قریب به ۴۰۰ هزار نفر از اهالی این شهرها نیز خدمات درمانی ارائه می‌کند که قطعاً ایجاد امکانات ویژه درمانی گامی عملی برای تمرکززدایی از مرکز استان و جلوگیری از اعزام بیماران به تبریز خواهد بود.

وی به مشکلات بخش درمانی شهرستان هریس نیز اشاره کرد و گفت: شهرستان هریس با ۸۰ هزار نفر جمعیت، بیمارستانی برای درمان و بستری بیماران خود ندارد.

فلاحی ادامه داد: بیمارستان این شهرستان از زمان زلزله به مدرسه تبدیل شده است. البته در برخی از شهرستان‌ها سومین بیمارستان در حال راه‌اندازی است ولی شهرستان هریس با گذشت دو سال فاقد مرکز درمانی است.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، اجرای طرح تحول نظام سلامت را گامی عملی در جهت حل مشکلات بهداشتی و درمانی قشر آسیب‌پذیر جامعه عنوان کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *