چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۱

ˈحسن ولی پورˈ افزود: این شرکت علاوه بر مسوولیت شهر جدید پردیس مسوولیت شهر شریف آباد و ایوانکی را به لحاظ محدودیت های…

ˈحسن ولی پورˈ افزود: این شرکت علاوه بر مسوولیت شهر جدید پردیس مسوولیت شهر شریف آباد و ایوانکی را به لحاظ محدودیت های دولتی دارد.

این مقام مسوول با بیان فعالیت های شرکت عمران پردیس در اجرای فضاهای سبز، ورزشی، فرهنگی و بهداشتی – درمانی گفت: این نهاد به نمایندگی از دولت سند پنج هزارهکتارزمین درشهر جدید پردیس را دارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس خاطرنشان کرد: فعالیت های شرکت عمران پردیس نسبت به زمان مشابه در سالهای گذشته رشد داشته است.

این مقام مسوول گفت: روزانه حدود پنج میلیارد تومان دراین شهر فعالیت عمرانی صورت می پذیرد و سرعت کار مطلوب شده است.

وی با اشاره به اینکه چند هزار واحد در شهر جدید پردیس در مرحله سفیدکاری قرار دارد، گفت: با تعامل و همکاری مناسب تر دیگر دستگاههای متولی خدماتی می توانیم در کوتاهترین زمان ممکن شاهد افتتاح باشیم.

این مقام مسوول بیان کرد: همراهی دستگاه ها در چهار بخش اجرای خدمات آب، فاضلاب، برق و گاز که مهمترین نیاز شرکت عمران پردیس است سبب قابل سکونت شدن ده ها هزار واحد در سالجاری در شهر جدید پردیس خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید در خصوص تسریع در روند پروژه ها گفت: موظف هستیم پروژه های مسکن مهر که آغاز شده به سرانجام برسانیم.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: درشهر جدید پردیس علاوه بر فعالیت های عمرانی فعالیت های خدماتی، ساخت تونل و اجرای تقاطع های غیرهمسطح بزرگ برای دسترسی آسان به بزرگراه در دستور کار است.

وی افزود: بار جمعیتی شهرجدید پردیس که 2 سال آینده ساکن می شود نیازمند راه اندازی مترواست که طرح های مطالعاتی آن را به صورت ویژه آغاز کرده ایم.

ولی پور خاطرنشان کرد: هدف شرکت عمران پردیس برطرف کردن نیاز مردمی است که درشهر جدید پردیس به عنوان متقاضی مسکن مهر ثبت نام کرده اند که هرچه زودتر صاحب خانه شوند.

تهرام/8128/1457/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.