85 هزار جلد سند مالکیت روستایی در استان اردبیل صادر شد

به گزارش ایرنا ، احمد حاج علیزاده روز شنبه در آیین اعطای سند مالکیت به اهالی روستای سولا از توابع شهرستان نمین گفت: این استان یک هزار و 725 روستا دارد که در 330 مورد آن تاکنون طرح هادی روستایی انجام شده است.

وی افزود: اولویت تهیه طرح هادی در استان با یک هزار و 29 روستای بالای 20 خانوار است که در 800 مورد از آن تاکنون یا نسبت به تهیه طرح هادی اقدام شده و یا در دست اقدام است.

وی به صدور و تحویل شش هزار و 25 مورد سند مالکیت روستایی برای اهالی روستاهای تابعه شهرستان نمین اشاره کرد و گفت: دو هزار و 350 مورد سند مالکیت روستایی در این شهرستان نیز در دست بررسی و حال صدور است.

وی با بیان این که شهرستان نمین جزو شهرستان های پیشرو در مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی است از افرادی که تاکنون اقدام به مقاوم سازی واحدهای مسکونی خود اقدام نکرده اند خواست با استفاده از فرصت باقی مانده و استفاده از تسهیلات بانکی نسبت به مقاوم سازی واحدهای مسکونی خود اقدام کنند.

7120/594/530

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

یک دیدگاه

  1. سلام.من از نوادگان میرمحسن طاهری اجارو معروف به سردار فاتح هستم،میخواستم بدونم چه ملک هایی از آن مرحوم موجود است،ایا اسناد و دست نوشته های وی به درد میخورد،ممنون

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*