پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۶

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد که روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار کرفته، محمدعلی غلامحسینی افزود: بیشترین روش…

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد که روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار کرفته، محمدعلی غلامحسینی افزود: بیشترین روش پرداخت غیرحضوری در استان توسط پایانه فروش و روش هایی دیگر نظیر استفاده ازخودپرداز و تلفن بانک در رتبه های بعدی قرار دارند.

وی به روش های مختلف دیگر برای پرداخت قبوض مانند استفاده از اینترنت، پیام کوتاه و اینترانت اشاره و اظهار کرد: سامانه پرداخت الکترونیکی صورتحساب 1521 روش دیگری است که با راه اندازی کامل آن در آینده نزدیک امکان پرداخت آسان قبوض برق فراهم می شود.

غلامحسینی خاطرنشان کرد: مشترکان امورهای یک و دو شهرستان یزد با 92 درصد مشارکت در پرداخت غیرحضوری و شهرستان های میبد،راردکان و تفت به ترتیب با 92 ، 89و 81 درصد نسبت به دیگر شهرستان های استان پیشتازند.

وی افزود: امیدواریم با فراهم شدن بسترهای مختلف پرداخت غیرحضوری شرایطی بوجود آید تا مردم بدون مراجعه حضوری به بانک ها قبض خود را پرداخت کنند.

مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات شرکت برق یزد خاطرنشان کرد: شرکت توزیع برق استان این افتخار را دارد که به 556هزار و 832 مشترک در استان روز به روز خدمات موردنیاز مشترکان را گسترش دهد. ک/1

1968/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.