جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ امیر الماسیان ظهر پنج شنبه در کارگروه ارتقای امنیت اجتماعی استان لرستان اظهار داشت: طی سالجاری 87 واحد…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ امیر الماسیان ظهر پنج شنبه در کارگروه ارتقای امنیت اجتماعی استان لرستان اظهار داشت: طی سالجاری 87 واحد عرضه قلیان در سطح استان لرستان تعطیل شده اند.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی استان مانند سالهای گذشته برنامه ها و طرحهای مختلفی در حوزه امنیت اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است عنوان کرد: در این راستا مسائل و مشکلات حوزه امنیتی و اجتماعی استان در کمیته های مختلف نیروی انتظامی بررسی و احصا شده است.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی لرستان بیان داشت: امسال نیز مسائل و مشکلات حوزه اجتماعی استان در جسله مشترکی با حضور فرماندهی انتظامی استان تهیه و تدوین شده و اولویتهای لازم را برای عملیاتی شدن این برنامه ها احصا و در دستور کار خود قرار داده ایم.

سرهنگ الماسیان با بیان اینکه در مجموع نیروی انتظامی استان 36 مقوله و تهدید را در حوزه های مختلف به خصوص سرقت و مواد مخدر در استان احصا کرده است ادامه داد: این موضوع در اولویت کار پلیس در سطح استان قرار گرفته شده است.

وی برخورد با زنان بدحجاب، برخورد با مزاحمین نوامیس، اجرای طرحهای ارتقا امنیت اجتماعی، برخورد با زنان خیابانی، تعطیلی سفره خانه های غیر مجاز و … را از جمله برنامه های پلیس استان در حوزه اجتماعی عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.