شنبه، ۱۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۱۴

مدیرعامل شرکت شهرک‎های صنعتی لرستان از اخذ پروانه بهره‎برداری برای 17 واحد صنعتی استان خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه…

مدیرعامل شرکت شهرک‎های صنعتی لرستان از اخذ پروانه بهره‎برداری برای 17 واحد صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، فرزاد محمدی در جمع خبرنگاران افزود: پروژه تدوین سند راهبردی شرکت شهرک‎های صنعتی استان با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی خرم‎آباد در اواسط سال 1386 آغاز و در این مدت با برگزاری جلسات متعدد با مدیران و کارشناسان شرکت و انجام مصاحبه با مدیران واحدهای صنعتی و مسئولان اجرایی استان و تکمیل پرسشنامه‎های اطلاعاتی و تجزیه و تحلیل عوامل محیط داخلی و خارجی (تحلیل SWOT) نسبت به تدوین استراتژی‎های شرکت در حوزه‎های مختلف شده است.

وی با بیان اینکه پارسال، 24 واحد صنعتی با اشتغالزایی 454 نفر و سرمایه‎گذاری 565 میلیارد ریال در شهرک‎ها و نواحی استان به بهره‎برداری رسیده است، ادامه‌داد: همچنین در این مدت 17 واحد صنعتی با اشتغال 204 نفر و سرمایه‎گذاری 519 میلیون ریال موفق به دریافت پروانه بهره‎برداری شده‎اند. همچنین 252 واحد با اشتغالزایی 5191 نفر دارای پروانه بهره‎برداری هستند.

محمدی با تاکید بر اینکه تا پایان پارسال، 447 قرارداد با شرکت بسته شده، 283 واحد موفق به بهره‎برداری رسیده و 39 واحد در مرحله نصب ماشین‎آلات و 47 واحد در مرحله نصب سوله، 14 واحد در مرحله دیوارکشی و 64 واحد در مرحله تخصیص زمین هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‎های صنعتی یادآور شد: 89 واحد راکد در استان وجود دارد که تمهیدات لازم از قبیل دعوتنامه، مذاکره حضوری و هماهنگی با ادارات ذی‌ربط برای راه‎اندازی مجدد آنها صورت گرفته است.

وی در ادامه به ایجاد و تکمیل پروژه سردر ورودی شرکت شهرک‎های صنعتی لرستان اشاره کرد و گفت: شرکت شهرک‎های صنعتی لرستان با هدف معرفی شرکت به عنوان دستگاه متولی صنعت اقدام به طراحی و ساخت سر در شرکت، با الگوبرداری از لوگوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی ایران کرده است.

محمدی بیان‌کرد: همچنین به منظور حراست از اسناد و مدارک واحدهای تابع شرکت اقدام به احداث اتاق‎های بایگانی در مجموعه عمران، حراست، مالی و برنامه‎ریزی کرده که 95 مترمربع به زیربنای موجود ساختمان اضافه شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *