چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۱۱:۱۸

مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر پروژه 896 واحدی مسکن مهر شهید قلیوند (ایثار 2) با…

مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر پروژه 896 واحدی مسکن مهر شهید قلیوند (ایثار 2) با پیشرفت بیش از 99 درصدی جهت واگذاری به متقاضیان در انتظار تامین زیر‌ساخت‌های زیربنایی از جمله آب و برق است.

عبدالرضا غفوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: کار ساخت واحدهای این پروژه به اتمام رسیده و جهت محوطه سازی ابتدا باید آب و برق پروژه تامین شود تا پس از آن بتوان محوطه سازی و آسفالت را انجام داد.

غفوری همکاری همه دستگاه‌های خدمات رسان زیربنایی را خواستار شد و ابراز امیدواری کرد: با تامین خدمات زیربنایی پروژه بتوان این پروژه را هر چه سریعتر به متقاضیان تحویل داد.

مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در ادامه از آمادگی تحویل پروژه 1600 واحدی مسکن مهر رازی کرماشاه به متقاضیان خبر داد.

وی تصریح کرد: تاکنون بیش از 450 واحد از این پروژه به متقاضیان تحویل شده و در صورت ارائه دفترچه اقساط از سوی متقاضیان مابقی واحدها نیز تحویل می‌شود.

غفوری در همین راستا از متقاضیان این واحدها خواست تا هرچه سریعتر مراحل اداری مربوط به دریافت دفترچه اقساط بانک را انجام داده و با ارائه این دفترچه به اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه واحد خود را تحویل بگیرند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *