پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۶

طی مراسمی پروژه 896 واحدی مسکن‌مهر کرمانشاه به نام فرمانده شهید “محمدرضا قلیوند” نامگذاری شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کرمانشاه،…

طی مراسمی پروژه 896 واحدی مسکن‌مهر کرمانشاه به نام فرمانده شهید “محمدرضا قلیوند” نامگذاری شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کرمانشاه، عبدالرضا غفوری مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در این مراسم پروژه مسکن‌مهر را عظیم‌ترین پروژه عمرانی کشور در دوران پس از انقلاب دانست و اظهارکرد: کلید این پروژه دردولت نهم زده شده و در دولت دهم با شتاب بیشتری به پیش رفت و حال دولت یازدهم نیز اهتمام جدی در تکمیل واحدهای باقی مانده آن دارد.

وی یادآور شد: قطعا اجرای پروژه‌های عظیمی همچون مسکن مهر ضرورت همکاری همدلی و همراهی جدی مسئولان بخش‌های مختلف را می‌طلبد.

غفوری با اشاره به وجود بیش از 53 هزار واحد مسکن‌مهر در استان اظهارکرد: از این تعداد 47 هزار و 600 واحد در شهرهای با جمعیت بیش از 25 هزار نفر و 5500 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان قرار دارد.

به گفته این مقام مسئول در استان 640 هکتار زمین به ساخت واحدهای مسکن مهر اختصاص داده شده که میانگین پیشرفت این واحدها 83 درصد است.

وی عنوان کرد: پروژه 896 واحدی مسکن مهر کرمانشاه که تا پیش از این با نام ایثار 2 شناخته می‌شد یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین پروژه‌های مسکن مهر استان است که از امروز به نام فرمانده شهید “محمدرضا قلیوند” مزین می‌شود.

این مقام مسئول هدف از این نامگذاری را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا به ویژه فرمانده شهید “محمدرضا قلیوند” عنوان کرد.

وی تصریح کرد: مقرر شده تا علاوه بر پروژه ایثار 2، پروژه ایثار یک نیز به نام این شهید والامقام نامگذاری شود.

به گزارش ایسنا، فرمانده شهید محمدرضا قلیوند در سال جاری به عنوان شهید شاخص کارمندی کشور معرفی شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *