پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۷:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با هفته جهاد کشاورزی ظهر پنجشنبه با حضور محمدرضا صفری رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، مسئول حوزه نمایندگی ولی…

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با هفته جهاد کشاورزی ظهر پنجشنبه با حضور محمدرضا صفری رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان، فرماندار شهرستان آبیک، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، تولید کنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی بهره‌برداری از 9 طرح عمرانی، تولیدی جهاد کشاورزی در شهرستان آبیک آغاز شد.

برای اجرای این پروژه‌ها که شامل 3 طرح آب و خاک، 2 طرح شیلات و 4 طرح امور دام است بالغ بر بر 75 میلیارد و 290 میلیون ریال هزینه شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین  با اشاره به 27 خرداد سالروز تاسیس جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی(ره) گفت: جهاد کشاورزی با هدف تامین و امنیت غذایی کشور همواره به دنبال توسعه بخش کشاورزی در حوزه اقتصادی  بوده است.

محمدرضا صفری بیان کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری (مدظله) امسال را بعنوان اقتصاد، فرهنگ با مدیریت جهادی نامگذاری کردند تلاش بر این است برنامه ها در این مسیر هدایت و اجرایی شود بنابر این حضور مردم در عرصه اقتصاد و فرهنگ باید جهادی باشد.

وی حرکت جهاد گونه و تفکر روشن مسئولان و کارشناسان بخش کشاورزی و حضور کشاورزان فهیم و با تجربه را در حرکت به سمت کشاورزی نوین موثر دانست.

با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال 116  نفر در منطقه فراهم شد.

همچنین در ادامه از 15 نفر از کشاورزان و تولید کنندگان برتر شهرستان آبیک تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.