دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر، علی حاجت‌پور یکشنبه‌شب در نشست با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح منطقه‌ای اردیبهشت‌ماه در سطح استان بوشهر اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، علی حاجت‌پور یکشنبه‌شب در نشست با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح منطقه‌ای اردیبهشت‌ماه در سطح استان بوشهر اظهار داشت: این طرح با مشارکت سه پایگاه دریابانی بوشهر، گناوه و کنگان به مدت چهار روز اجرا شد.

وی با اشاره به پاکسازی نقاط آلوده حوزه استحفاظی در اجرای این طرح، اضافه کرد: ماموران پایگاه‌های بوشهر، گناوه و کنگان در این طرج عملیات‌های مختلفی را به صورت شبانه‌روزی انجام دادند.

معاون عملیات فرماندهی دریابانی استان بوشهر از توقیف و بازرسی از 23 فروند شناور تجاری و صیادی در جرای اجرای این طرح خبر داد و بیان داشت: سه دستگاه خودرو در اجرای طرح منطقه‌ای اردیبهشت‌ماه در استان بوشهر شناسایی و توقیف شدند.

وی همچنین از شناسایی و توقیف 9 فروند شناور فاقد پلاک شناسایی در آب‌های استان بوشهر خبر داد و بیان داشت: این شناورها اغلب در قاچاق سوخت و کالا فعالیت داشته‌اند.

حاجت‌پور ادامه داد: برخورد قاطع با قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم عمومی و مبارزه با متجاوزین مرزی از مهمترین دلایل اجرای این طرح بوده است که خوشبختانه با تلاش ماموران موفق به اجرای مطلوب آن شده‌ایم.

وی با اشاره به اجرای صحیح و اصولی طرح‌های مختلف اطلاعاتی و عملیاتی در سطح استان بوشهر، بیان داشت: پنج هزار متر پارچه، 13 دستگاه دوچرخه، سه دستگاه موتورسیکلت، 60 دستگاه کولر گازی، 14 هزار لیتر سوخت قاچاق در این عملیات‌ها کشف شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *